Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  ELECTRONIC LINE kerkon Shitese ne dyqan fizik per shitjen e produkteve APPLE
  ELECTRONIC LINE eshte kompania me dyqanin dhe servisin me te madh ne Shqiperi dedikuar markes Apple.
  Prej 23 vitesh ekperience ajo ofron produkte dhe sherbime me cilesi dhe standarte shume te larta.

  KOMPANIA ELECTRONIC LINE OFRON:

  ✅ Nje mjedis pune plot energji, vullnet te mire, bashkepunim, sfida, mundesi per te fituar dhe tu rritur.
  ✅ Trajnim i vazhdueshem brenda kompanise.
  ✅ Super mbeshtetje dhe sisteme per ta bere punen tuaj me te lehte
  ✅ Rritje financiare sipas sukseseve te perbashketa.
  ✅ Ofrohen dy pozicione pune, turni pare dhe turni i dyte. (Turni pare: 08:00-15:00. Turni dyte: 14:00-21:00.)
  ✅ Orari punes 7 ore me 1 dite pushim.
  PAGESA SHUME E MIRE NE KRAHASIM ME TE NJEJTIN POZICJON NE KOMPANITE E TJERA TE TE NJEJTIT PROFIL .

  KERKESAT E PROFILIT:

  ✅ Te jete e apasionuar me elektroniken.
  ✅ Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze (e detyruar).
  ✅ Kandidatet duhet te jete femer nen 35 vjec.
  ✅ Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe te promovojë dhe të rrisë shitjen e produkteve dhe sherbimeve të kompanisë;
  ✅ Të mbaj kontakte të vazhdueshme me klientët e kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit
  ✅ Te besojne ne vlerat e bisnesit si integriteti, morali dhe etika.
  ✅ Aftesi te mira organizative dhe pune ne grup. Te jete metodike dhe e organizuar.

  Te interesuarat mund te dergojne nje CV ne adresen emailit te poshte shenuar: [email protected]
  Suksese!

  Adresa: ELECTRONIC LINE, RR. MINE PEZA, ne qender te Tiranes.TEL +355676323440
  AplikoWhatsApp

Working...
X