Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Intership ne Marketing & Burime Njerezore | Tirane


  Alxher Services, kompania e konsulences se karrieres dhe rekrutimit nderkombetar,
  hap vend vakant per praktikant te cilet duan te mesojne me shume rreth eksperiences se punes ne agjensi emigrimi nderkombetar
  Njohuri te pergjithshme te rrjeteve sociale, perdorimit te kompjuterit, emailTe njoh gjuhen anglezeMundesi per te punuar remotePreferohen student aktual ose te sapodiplomuar ne deget si: Marketing, Shkenca sociale, Burime Njerezore, Drejtesi, etj.Orare fleksibel part time
  Per aplikime dergoni cv tuaj tek [email protected] me subjektin "Intership". Aplikantet e perzgjedhur do te njoftohen per interviste.

  JU MIREPRESIM!


  Apliko
Working...
X