Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune AGJENT/E IMOBILARE
  Bashkohu dhe ti me familien tonè
  Vero Home Real Estate ®
  Fito aftesi, ekperiencè dhe behu njè expert nè pasurite e
  patundeshme prane zyrès sone
  Nese:
  • Je energjik
  • Ke mbaruar arsimin e larte
  • Je marketues
  • Je negociator
  • Te pelgen puna nè grup
  Na kontaktoni
  Dergo CV [email protected]
  kontaktoni 0676722221


  AplikoWhatsApp

Working...
X