Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Fier, ofrohet vend pune Shofer

    Fier, ofrohet vend pune Shofer






    Kompania “TEUTA DURRES” SHPK, lider në treg në sektorin ushqimor prej 28 vitesh me markat “TEUTA” dhe “GOLD” si edhe distributor ekskluziv i shumë markave premium Italiane si Riso Scotti, Pasta Garofalo, Ponti, Olitalia, Sant'Anna, Tedesco në mbi 20 ekskluzivitete për territorin Shqiptar, kërkon të punësojë:

    SHOFER EKZEKUTUES POROSISH / FIER

    Kërkesa për kandidatin:

    · Të ketë eksperiencë pune;
    · I aftë të përshtatet dhe të punojë në grup;
    · Patentë për dhënien e automjetit kategoria B.

    Detyrat / Përgjegjësitë:

    - Të menaxhojë dhe realizojë transportin e mallrave në destinacionet e duhura;
    - Është përgjegjës për mallin që mban në automjet dhe transporton;
    - Është përgjegjës për dokumentat shoqëruese (fatura) të mallit që transporton;
    - Informon eproret e tij për çdo parregullsi apo problem të shfaqur.

    Ofrohet:

    · Pagesë shume e mirë;
    · Trajnime të vazhdueshme;
    · Ambient me staf të ri dhe dinamik;

    Të interesuarit mund të dërgojnë CV në email: [email protected] ose të kontaktojnë në numrin e telefonit 069 63 46 093.

    Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.

     




    Apply


    WhatsApp
















    Company logo

    [email protected]
    Intervista e znj. Eleni Babameto për Revistën MONITORPërmirësimi i vazhdueshëm, gjithnjë prioritet i yni!Shiko më shumë Teuta: 30 vite në tryezën tuaj!Rrugëtimi ynë.Shiko më shumë SuperFoodsGama e gjerë e SuperFoods janë ushqime të pasura me lëndë ushqyese që konsiderohen të jenë veçanërisht të dobishme për shëndetin dhe mirëqenien. Shiko më shumë Ne e nisëm rrugëtimin […]
Working...
X