Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Viprealty.al po zgjeron ekipin! Po kërkojmë agjentë imobiliarë junior dhe senior!

    VIPREALTY.AL PO ZGJERON EKIPIN! PO KËRKOJMË AGJENTË IMOBILIARË JUNIOR DHE SENIOR!

























    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    5 Vasil Shanto | Blloku Vilave Selite





    Tipi

    turni II



    Fusha | Profili i punes

    Agjent shitje | Menaxhim shitjeSherbim Klienti



    Gjuha

    anglisht



    Eksperienca



    me dhe pa eksperience







    VIPREALTY.AL PO ZGJERON EKIPIN! PO KËRKOJMË AGJENTË IMOBILIARË JUNIOR DHE SENIOR!

    A je gati për të ndryshuar jetën tënde dhe për t’u bashkuar me ekipin më dinamik në tregun imobiliar? Ky është momenti yt për të ndërtuar një karrierë të suksesshme dhe për të ndihmuar klientët të gjejnë shtëpinë e ëndrrave të tyre!



    Ne po kërkojmë:

    - Agjentë Imobiliarë Junior (për ata që duan të fillojnë një rrugëtim të ri)

    - Agjentë Imobiliarë Senior (për ata që kanë përvojë dhe duan të përfitojnë nga mundësitë e mëdha në treg)



    Orari: 14:00 – 20:15

    Lokacioni: Vasil Shanto



    Cilat janë përgjegjësitë që do të përballesh?

    - Ndihmo klientët të blejnë, shesin dhe marrin me qira pronat e tyre të ëndrrave!

    - Tregoju klientëve pronat më të mira në treg, duke organizuar takime dhe prezantime mbresëlënëse.

    - Shto prona të reja në portofolin tonë dhe zgjero bazën tënde të suksesit.

    - Mbaj të përditësuar bazën e të dhënave me pronat më të fundit dhe më të mira.





    Përse VIPREALTY.AL është vendi ku duhet të jesh?

    - “Trajnime ekskluzive dhe vazhdueshme” – Ne të ndihmojmë të zhvillohesh dhe të bëhesh një ekspert imobiliar!

    - “Klientë të garantuar”

    - “Ambienti perfekt i punës” – Energjik, miqësor dhe plot mundësi bashkëpunimi.

    - “Ekip profesional dhe mbështetës” – Bashkëpunëtorët e tu do të jenë gjithmonë pranë teje me eksperiencën e tyre.



    Përfitimet unike për Agjentët Junior:

    - Bonus mireseardhje 50 € që nga dita e parë!

    - Nuk kërkohet përvojë – Mjafton dëshira për të mësuar dhe motivimi për të shkëlqyer.

    - Aftësi të forta komunikimi? Atëherë ke gjithçka që të nevojitet për të arritur sukses!



    Përfitimet për Agjentët Senior:

    - Bonus mireseardhje 100 € për fillim të fuqishëm.

    - Përvojë në shitje dhe qiradhënie? Ne e vlerësojmë! Tregu imobiliar është fusha ku mund të shkëlqesh.

    - Aftësi të shkëlqyera në negocim dhe komunikim? Ti je personi që kërkojmë!

    - Njohja e gjuhës angleze është një avantazh shtesë që të jep edhe më shumë mundësi.



    Pse duhet të na bashkohesh?

    Ne nuk jemi thjesht një agjenci imobiliare, ne ndihmojmë klientët tanë të realizojnë ëndrrat e tyre! Bëhuni pjesë e një kompanie që vlerëson njerëzit dhe punën e mirë – ku çdo ditë është një mundësi e re për sukses!

    Apliko tani dhe ndrysho të ardhmen tënde!

    Na dërgo CV-në tënde në WhatsApp në numrin 069 673 4461 dhe fillo një rrugëtim që do të transformojë jetën tënde profesionale!



    VIPREALTY.AL – ATY KU SUKSESI YT ËSHTË PRIORITETI YNË!

    Cel.: *069 673 4461*

    Cel. : 069 673 4461

     




    WhatsApp













    0696734461
Working...
X