Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, ofrohet vend pune Shitës/e

    Tirane, ofrohet vend pune Shitës/e





















    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    11 Laprake | Spitali ushtarak | Dogana





    Tipi

    me orar te plote



    Fusha | Profili i punes

    Shites/e | Kasier/e



    Eksperienca



    me dhe pa eksperience







    Kompania ZHAKLIN SERVIS shpk është një lider në tregun e pjesëve të këmbimit për elektro-shtëpiake dhe pajisje profesionale, duke ofruar produkte të cilësisë së lartë dhe shërbim të shkëlqyer për klientët tanë. Ne jemi të përkushtuar për të ofruar zgjidhje inovative dhe për të mbështetur klientët tanë në çdo hap të rrugës.
    Në kuadër të këtij angazhimi, jemi në kërkim të një Shitësi/Shitëse për të forcuar ekipin tonë të shërbimit ndaj klientit.

    Detyrat dhe Përgjegjësitë:

    Komunikim i mire me klientët për të ofruar ndihmë dhe zgjidhje efektive për problemet e tyre.
    Përgjigje në telefonata, e-maile dhe kërkesa të tjera të klientëve me miresjellje dhe profesionalizëm.
    Menaxhim i porosive dhe mbikëqyrje e procesit të dërgesës.
    Bashkëpunim me ekipin për të siguruar një përvojë sa më të mire për klientit.

    Kërkesat:

    Njohuri të programeve bazë të kompjuterit.
    Mosha nga 25 deri në 40 vjeç.
    Aftësi të mira komunikimi.

    Ofrimi:

    Pagesë shumë e mirë dhe me mundësi të shkëlqyera për avancim dhe zhvillim profesional.​
    Kontratë pune afatgjatë me përfitime shtesë dhe mundësi për të rritur karrierën tuaj në një mjedis mbështetës dhe inovativ.​

    Nëse jeni të interesuar, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj në adresën e-mail të dhënë më poshtë ose na kontaktoni në numrin e telefonit për më shumë informacion.
    Ju falenderojmë për interesimin tuaj!

    Kompania ZHAKLIN SERVIS shpk
    Rruga Dritan Hoxha - Ndertesa 147,
    Tiranë 2023, Albania
    NIPT: L07323206C
    Cel. +355 67 2038 156
    Website: www.zhaklinservis.al
    E-mail: [email protected]

     




    Apply


    WhatsApp
Working...
X