Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, ofroj vend pune Mirëmbajtës Pishine

    Tirane, ofroj vend pune Mirëmbajtës Pishine







    Tirane



    Tipi

    me orar te plote



    Fusha | Profili i punes

    Punetor/e | NdihmesaSanitare | Pastrim | Mirembajtje





    Përshkrimi​Agi Kons Sh.P.K është kompani ndërtimi prej më shumë se 20 vite në treg, e vlerësuar ndërkombëtarisht për cilësinë e lartë të ndërtimit. Pika më e fortë e kompanisë është stafi ynë, për të cilin kujdesemi që të gjejë një ambjent mikpritës dhe të ndjehen të vlerësuar për çdo kontribut që japin në kompani me punën dhe eksperiencën e tyre. Në Agi Kons shpk secili punonjës ka mundësi të ngrihet në detyrë dhe të vlerësohet mbështetur tek rezultatet e punës.

    Nëse dëshiron një pozicion pune të sigurtë, dhe me mundësinë për t’u rritur në karrierë dhe për t’u mirëpaguar pas çdo rritje, atëherë Agi Kons shpk është zgjedhja jote më e mirë.

    Kompania po kërkon të zgjerojë stafin e saj, në pozicionin: Mirëmbajtës Pishine.

    Detyrat​
    Kandidati preferohet të ketë eksperiencë në mirëmbajtjen e pishinave
    Kandidatët pa eksperiencë pune i ofrohet trajnimi për të mësuar proceset e punës të mirëmbajtjes së pishinës.
    Të njoh radhën e proceseve të punës për mirëmbajtjen e pishinave përbën avantazh
    Shënime​
    Ambient miqësor pune dhe pagë e kënaqshme.
    Mundësi rritje profesionale.
    Mundësi promovimi brenda grupit.
    Vlerësime page periodike në bazë të performancës në punë
    Të interesuarit janë të lutur të dërgojnë cv-në e tyre në [email protected], duke shënuar edhe pozicionin për të cilin aplikoni ose telefononi në numrin : 0688146218

    Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personale".

    Departamenti i Burimeve Njerëzore
    Agikons. Sh. P. K
    E-mail: [email protected]

    Web: www.agikons.com
    Adresa: Blloku Rezidencial "Kodra e Diellit", Selitë, Tiranë

     




    Apply


    WhatsApp
Working...
X