Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Kompani Italiane Projektimi kerkon: Projektues Fibra Optike


  Kompani Italiane Projektimi kerkon:

  Projektues Fibra Optike

  Kriteret:

  Eksperience e meparshme ne fushe
  Aftesi per te punuar ne grup
  Perqasje pozitive ndaj punes dhe kolegeve

  Ofrojme:

  Kontrate e rregullt pune
  Oraret 08.00-17.00 nga e hena ne te premte
  Mundesi per rritje profesionale, trajinime te vazhdueshme

  Adresa: Rruga e Kavajes.

  Kontakt: 0686052709
  WhatsApp
Working...
X