Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune Agjente turizmi


  Kompani Italiane shpall vakant pozicionin : Agjent/e udhetimi

  Kandidatura duhet te plotesoje kerkesat e meposhtme:

  Eksperience e meparshme pune ne agjensi udhetimi

  Te zoteroje gjuhen italiane dhe angleze

  Te perdori programin : Amadeus (prerje biletash dhe rimbursim)


  Ofrohet:

  Kontrate e rregullt pune

  Oraret 09.00-18.00 nga e hena ne te premte

  Fundjavat pushim

  Pagesa nis nga 600 euro neto

  Adresa: Rruga e Kavajes
  Cel. : 0686052709


  WhatsApp
Working...
X