Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune MENAXHER RAJONAL SHITJESH


  Agjencia e Punësimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në Fushën e Burimeve Njerëzore.

  Albanian HR Solutions sh.p.k ka nisur procesin e selektimit për një kompani distribucioni me eksperiencë shumë vjeçare në treg për postin:

  MENAXHER RAJONAL SHITJESH

  Kërkesat/Kualifikimet:

  -Të ketë përfunduar studimet e larta.
  -Të ketë përvojë pune në këtë profil minimalisht 4 vite. Preferohet në FMCG.
  -Të ketë përvojë pune në drejtimin e ekipit të shitjeve.
  -Të ketë aftësi për të kuptuar dhe analizuar shifrat e shitjeve.-Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi.
  Kandidatët e interesuar mund të aplikojnë në adresën e postës elektronike: [email protected] deri në datën 30.11.2023.

  *Ju informojmë se vetëm kandidatet e përzgjedhura referuar CV-së do të njoftohen për intervista.


  Me ne më të suksesshëm!

  Cel. : +355672032221


  AplikoWhatsApp
Working...
X