Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, ofrohet vend pune MENAXHERE FINANCE


  Agjencia e Punësimit "Albanian HR Solutions sh.p.k." është një agjenci e mbështetur mbi një rrjet ekspertësh e cila ofron shërbime dhe konsulencë në Fushën e Burimeve Njerëzore.

  Albanian HR Solutions sh.p.k ka nisur procesin e selektimit për një kompani ndërtimi për postin:

  MENAXHERE FINANCE


  Kërkesat/Kualifikimet:

  -Të ketë përfunduar studimet e larta në degën Financë - Kontabilitet.
  -Të ketë përvojë pune në financë në kompani ndërtimi minimalisht 3 vite.
  -Të ketë aftësi të mira menaxheriale.
  -Të ketë njohuri të gjuhës Angleze ose Italiane


  Kandidatet e interesuara mund të aplikojnë në adresën e postës elektronike: [email protected] deri në datën 17.11.2023.

  *Ju informojmë se vetëm kandidatet e përzgjedhur referuar CV-së do të njoftohen për intervista.


  Me ne më të suksesshëm!

  Cel. : +355672032221

  Cel. : +355672032221


  AplikoWhatsApp
Working...
X