Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, shes apartament 2+1+Aneks Kati 8, 264 m² 713.000 € (Kompleksi ''Goldi" Tirana, Albania)








    Tirane, shes apartament 2+1+Aneks Kati 8, 264 m² 713.000 € (Kompleksi ''Goldi" Tirana, Albania)





















    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    8 Selvia | Rr. e Dibres | Gj. Partizani





    Tipi



    apartament





    Siperfaqja m²



    264





    Nr dhoma



    2+1





    Kati

    Kati

    8





    Cmimi Euro

    713000








    CAPITAL96686


    Përshkrim​
    Ju prezantojmë për shitje një apartment jashtezakonisht të vecantë, me një vendndodhje ideale, pak metra nga Selvia. Apartamenti karakterizohet nga hapësira te mëdha plot gjërësi dhe dritë natyrale. Ky apartament ndodhet në katin e 8 të një godine të re 9 kateshe, e përfunduar në vitin 2021. Në këtë apartament shkrirja e klasikes me luksin është realizuar në mënyrën më perfekte. Sic shihet edhe në foto/video, apartamenti është i kuruar në detaje. Organizohet në një sallon të shtrirë dhe plot dritë, me dalje në një ballkon që shikon nga qendra e Tiranës. Kuzhina është e vecuar, me një hapësire të madhe e cila gjithashtu ka një dalje në ballkon nga ku lidhet me një nga dhomat e gjumit. Apartamenti ka 2 dhoma, nga të cilat 1 dhomë teknike dhe 1 dhomë gjumi. Gjithashtu 2 tualete, dhe 3 ballkone. Dhoma ka dalje në ballkonin më të madh të apartamentit, garderobën dhe një tualet luksoz me përmasa të bollshme. Dhoma teknike dhe tualeti lidhen nëpërmjet korridorit. Tualeti i dytë ka ajrim natyral. Dhoma teknike, e cila ka funksionin e lavanterisë dhe depos dhe është e shoqëruar me një ballkon të vogël. Cilësia e këtij apartamenti dallon për arsye se, që në fazen e tullave janë kryer punime ekstra si vendosja e tubave të cilësise më të lartë geberit, me sistem multistradë, gjithashtu sistem Chiller për ngrohje dhe ftohje i markës Hitachi. Investim i kosiderueshëm ekstra është bërë posacërisht edhe për të gjitha dritaret e apartamentit, me cilësinë më të lartë të izolimit. Muret ndarës të dhomave kanë një shtresë ekstra për izolim akustik, detaj që përmirson jetesën tuaj, duke iu dhuruar qetësinë e nevojshme. Salloni është i shtruar me parket druri të cilësise së lartë, gjithashtu edhe kuzhina është e veshur e gjitha me tullë dekorative të trajtuar në mënyre profesionale, dhe e investuar me mobilim super cilësor. Në secilën nga dhomat bie në sy fakti që ka dritare të mëdha ose ballkone që e bëjnë këtë apartament të qeshur, me ajër dhe dritë natyrale në ambjentet e tij. Të dy tualetet e këtij apartamenti janë totalisht të hidroizoluar dhe të veshur me pllaka super cilësore Porcelanosa. Ofrohet edhe një garazhd i madh, i përshtatshëm për dy makina, përkundrejt pagesës ekstra. Për më tepër informacion, ju lutem na kontaktoni!

    Informacion​SIP. TOTALE:
    264 m2
    SIP. E BRENDSHME:
    250 m2
    DHOMAT E GJUMIT:
    2
    TUALETET:
    2
    DHOMEN E NDENJES:
    1
    KATI:
    8
    LLOJI:
    Apartment

    Cel. : 0688099922

     




    Contact


    WhatsApp
















    Kontakti: Ledian Dedja - 0688099922
    [email protected]

    Cel. : 0688099922
Working...
X