Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 2, 114 m² 113.000 € (Paskuqan)








    Tirane, shitet apartament 2+1+Ballkon Kati 2, 114 m² 113.000 € (Paskuqan)





















    Tirane



    Nr. Njesia - Zona me e afert?



    11 Instituti | Kamez | Paskuqan





    Tipi



    apartament





    Siperfaqja m²



    114





    Nr dhoma



    2+1





    Kati

    Kati

    2





    Cmimi Euro

    113000








    Apartamenti është i pozicionuar tek Residence Aluna , Paskuqan





    Informacion mbi apartamentin:





    • Sipërfaqja e apartamentit (neto): 96.3 m2


    • Sipërfaqja e apartamentit (bruto): 113.6m2


    • Siperfaqe e perbashket: 17.3 m2


    • Kati 2


    • Orientim: Lindje





    Organizimi:





    • Ambienti ndenje


    • Ambient gatimi


    • 2 Dhoma gjumi


    • 2 Tualet


    • Ballkon





    Kompleksi Aluna, një nga projektet ambicioze për të transformuar një nga zonat e paprekura të Tiranës, në Paskuqan vetëm pak metra nga fundi i Bulevardit të Ri, rreth 33,494.3 metra katrorë sipërfaqe ndërtimi e cila do të shndërrohet në një nga më bashkëkohoret dhe komplekse rezidenciale inovative.


    Zona e Paskuqanit zë një pozicion të rëndësishëm për sa i përket zhvillimit ekonomik, e konsideruar si një nyje lidhëse mes Tiranës dhe qyteteve të tjera në pjesën veriore të vendit.


    Lim-Em e zgjedh atë për objektin e radhës përsa i përket karakteristikave të zhvillimit intensiv urban, dhe shndërrimit gradual në një destinacion zhvillimi të tokës. Tendenca për të investuar më shumë në ndërtim ka frymëzuar ekipin e arkitekturës që të jetë gjithmonë në krye të zhvillimit të zonës urbane me perspektivë të ngushtë.


    Një dizajn i punuar me kujdes, duke e shndërruar atë në një nga zonat më të dashura të banimit, rreth 1500 apartamente të tipologjive të ndryshme do të ofrojnë mundësi të shumta duke shijuar pamjen e bukur të qytetit të Tiranës dhe ajrin e pastër. Një vend ideal për t'u ndjerë si në shtëpi.



    Cel. : +355692494917

     




    WhatsApp













    Cel. : +355692494917
Working...
X