Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, shitet apartament 1+1+BLK Kati 8, 624 m² 105.000 Euro (Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Komuna e Parisit

  Komuna e Parisit , pran lulishtes , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.4 m2, me Hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno e cila ka nje vetrat xhami qe te jep ndricim natyral , dhome gjumi , koridor shperndares , tualet me dritare dhe ballkon. Mundesi shume e mire investimi , duke u ndodhur ne nje nga zonat me te lakmuara te Tiranes. Shitet Bosh.
  Shitet : 105.000 Euro


  Cel. : 0692726475


  WhatsApp
Working...
X