Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Shes Vile 3 Katshe, 540 m² 1.320.000 Euro (LUNDËR, TEK REZIDENCA COLLINA VERDE)









    SHESIM VILË NË LUNDËR, TEK REZIDENCA COLLINA VERDE

    Përshkrim

    Prona ndodhet në një nga komplekset më prestigjoze që po zhvillohet me konceptin e ndërthurjes së arkitekturës me stil elegant bashkëkohor
    dhe armonisë së bukurisë natyrore që mbizotëron zona përreth Lundër – Mullet., ku ndodhen dhe residencat e tjera te ndertuara vitet e fundit.

    › Karakteristikat e Vilës
    •Vila ka një sipërfaqe parcele private prej 915 m2 dhe sipërfaqe totale ndërtimi pej 540 m2 e organizuar në 3.5 kate (ndër më të mëdhajat në kompleks).
    •E projektuar me konstruksion mbajtës betonarme për të përballuar termete deri në 9 ballë.
    •E planifikuar me hapësirë parkimi për 4 automjete.
    •Mundësi për pishinë personale.
    •Fasada e jashtme është realizuar me sistem kapot 15 cm për termoizolim, dritare me 3 shtresa termike me efekt privacy, si dhe tulla termike.
    •Vila është e projektuar dhe me opsionin për tu ndarë në dy vila bashkangjitur me hyrje të veçanta.

    › Karakteristikat e Kompleksit Rezidencial
    • Në kompleks është projektuar një park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë.
    • Siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.
    •Kompleksi është parashikuar të përfundojë në dhjetor 2023.

    Për më shumë informacion apo asistencë konsulencë ju lutem të na kontaktoni:
    Century 21 Cooperate
    Arben Gjalpi
    +355 69 862 4850
    WhatsApp
Working...
X