Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, jepet me qera Vile 4+1+A+BLK Kati 2, 310 m² 2.200 Euro (Long Hill Residence, TEG, Tirana)








    Tirane, jepet me qera Vile 4+1+A+BLK Kati 2, 310 m² 2.200 Euro (Long Hill Residence, TEG, Tirana)








































    Jepet me Qera: Long Hill *Villa ( TEG ) Residencë Elitare, ( 2,600 €/muaj ) Pishinë Brenda Rezidencës | Vilë 2 Katëshe ( 1Sallon i madh Open space, Kuzhinë Veç, Depo, 3 Dh Gjumi & 3wc +2 Ballkone & 2 Oborre para dhe mbrapa vilës + 2 Poste Parkimi ) Investim Premium, Qetësi & Gjelbërim ( Sipërfaqe e Brendshme 193m2, 110m2 Oborr ) e dhënë gjithmonë me Ambasada | Investim Premium: Vetrata Plastike Termike, Sistem Elektrik Grilash, Sistem Kondicionimi Daikin | E Shtruar Me Parket Cilësor | Sallon me Oxhak Funksional & Me Shumë Diell Gjatë Gjithë Ditës, Kuzhinë Gatimi më Vete, Elekroshtëpiake nga Markat më të Mira


    PJESERISHT E MOBILUAR


    Q4260


    Të Dhënat e Ndarjes:


    Sipërfaqe Totale: 310m2
    Sipërfaqe Neto: 193m2
    Kati 1: 97m2
    Kati 2 : 96m2
    Oborr: 110m2


    Vilë Private te Long Hill
    Viti i Ndërtimit: 2011


    Karakteristika:


    Vilë ne një nga Rezidencat më Elitare për Banim, në mes të Gjelbërimit, ajrit të Pastër dhe Qetësisë Absolute
    Vila ka Sipërfaqe të Brendshme 193m2, 110m2 Oborr, dhe 2 Poste Parkimi
    Organizohet në katin e Parë Sallon ndenje i Bollshëm me Oxhak & me Diell gjatë gjithë Ditës, Kuzhinë Gatimi më Vete e Kompletuar me të gjitha Elekroshtëpiaket, Tualet i Madh me Dritare Aspirimi & 1 Depo


    Kati i Dytë: Përbëhet prej 3 Dhomave të Gjumit, 2 Tualete nga ku një është në dhomën Matrimoniale
    Oborri është një vend mes gjelbërimit, me pemë Frutore, sistem Vaditës dhe një Kënd i Vogël për të Kaluar Momente Relaksi në Ambient të Hapur
    Vetrata Plastike Termike, Sistem Elektrik Grilash, Sistem Kondicionimi Daikin
    Vila është e Shtruar me Parket Cilësor
    E dhene me Ambasada Gjithmonë


    Çmimi: 2,200 Euro/Muaj

     




    Contact











    New Bllok - Real Estate
    Rr. Vaso Pasha, Bllok, Tirane
    [email protected]
Working...
X