Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 133 m² 780 Euro (Rr. e Kavajes (21 Dhjetor))








    Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 6, 133 m² 780 Euro (Rr. e Kavajes (21 Dhjetor))




































    Zona/Rruga : Rr. e Kavajes (21 Dhjetor)

    2+1+Kuzh me Vete & 2wc (Rr. e Kavajes - 21 Dhjetor) Pllt i Ri - i Kompletuar & Investuar: PARKET & Elektro, me Porosi | Punime Druri

    Jepet Me Qira 2+1+2wc+ Kuzhinë Më Vete Dhe Ballkon ( Rr. E Kavajes - Sp Gjerman, 21sh ) K6, Pllt Me 2 Ashensor | I Kompletuar Dhe Investuar Me Tavane Druri, Mobilim Shumë Cilësor, Parket Inxhinjerik 1.5 Cm Nga Suedija | Vetrata Tripleks Xham Pasqyrë Kundra Diellit Me Grila Persiane Dru | Dyer 100% Druri | Kuzhina Më Vete ** Elektro Me Porosi | Tualet Me Dritare | Izolim Akustik 100%




    Q4376


    Te Dhenat E Ndarjes:


    - 2 Dhoma Gjumi
    - 1 Sallon + 1 Kuzhine
    - 2 Tualet
    - 1 Korridor
    - 1 Ballkon


    - Sip Totale: 133m2
    - Sip Neto: 120m2
    - Kati:6
    - Katet E Pallatit:9
    - Pallati Ri
    - Viti I Ndertimit: 2002
    - Ashensor: Po




    Karakteristika:




    Jepet Me Qira 2+1+2wc+ Kuzhinë Më Vete Dhe Ballkon
    - Pas Ambulancës Nr.9 - Rruga Kavajës / Qendër
    - Kati 6 Pallat 9 Katësh Viti 2002
    - Orientimi Veri Lindje


    - Investuar Me Tavane Druri, Mobilim Shumë Cilësor, Parket Inxhinjerik 1.5 Cm Dru Lisi Marr Në Suedi, Vetrata Tripleks Xham Pasqyrë Kundra Diellit Me Grila Persiane Dru. Dyer 100% Druri.
    - Kuzhina Më Vete Me Frigorifer, Lavastovilje, Sobë, Aspirator, Mikroval, Kuzhina Druri Marr Me Porosi, Tualet Me Dritare, Pllaka Shumë Të Mira Dush Ariston Dhe Midea, Dush Me Hidromasazh, Korridori I Veshur Me Pllakë Dhe Dru, Pamje Panoramike Shumë E Bukur, Qetësi Absolutet
    - Izolim Akustik 100%
    - Izolim Termik, Derë E Blinduar
    - Pallati Me 2 Ashensor 5 Vendësh
    - Dollape Dhe Rafte Dru.
    - Krevat Dopio Dhe Treçerksh Te Dhoma Fëmijve.


    Extra:


    - Një Zonë Ku Ke Afër Gjithçka 4 Min Në Këmbë Në Qendër Ngjiturë Më 21 Dhjetorin
    - Direkt Në Unazë
    - Afër Shkolla Çerdhe Kopshte Etj..






    Cmimi: 780 Euro ( Neto )


    *Paradhenie ( Garanci Me Pronarin ): 3 Muaj


    Tel Ose Whatsapp: 0692448606


    Cel. : 0692448606

     




    Contact


    WhatsApp

















    New Bllok - Real Estate
    Rr. Vaso Pasha, Bllok, Tirane
    [email protected]
Working...
X