Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qytet Studenti
  Qytet Studenti, ne rezidencen Ana, disponojme per qera Apartment 1+1, me siperfaqe 62 m2, kati 2 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

  Jepet me Qera 500 Euro

  Cel. : 0692929400

   
  WhatsApp  Rruga George W. Bush, prane Parlamentit

  +355694332490 [email protected]

  Listo ofertat e My Home Real Estate
Working...
X