Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, jepet me qera apartament 2+1 Kati 1, 103 m² 450 Euro (Ali Demi, Kompleksi Mangalem)
  Zona/Rruga : Ali Demi, Kompleksi Mangalem

  Qera, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë.
  Apartamenti ndodhet në Kompleksin Mangalem.
  Informacion mbi apartamentin:
  • Sipërfaqja: 103.7 m2.
  • Kati 1.
  • Ndërtim i ri.
  Organizimi:
  • Ambient ndenje.
  • Ambient gatimi.
  • 2 Dhoma gjumi.
  • 2 Tualete.
  • Ballkon.
  Cilësime të tjera:
  • I mobiluar.
  • Instalime elektrike dhe hidraulike të reja.
  • Dritare dopio xham.
  • Orientim Lindje-Perëndim.
  Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
  AL26452  Cel. : 0697015488

   
  WhatsApp


  Shkolla e Baletit, Busti Mihal Grameno - Tirane
  +355692656226 | [email protected]
Working...
X