Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 2, 133 m² 900 Euro (Prane Spitalit te Kafsheve)
  Zona/Rruga : Prane Spitalit te Kafsheve

  Qera, Apartament 2+1+2, Liqeni, Tiranë.
  Apartamenti ndodhet pranë spitalit të kafshëve.
  Informacion mbi apartamentin:
  • Sipërfaqja: 133 m2.
  • Kati 2.
  • Ndërtim i ri.
  Organizimi:
  • Ambient ndenje.
  • Ambient gatimi.
  • 2 Dhoma gjumi.
  • 2 Tualete (me dritare).
  • Ballkon.
  Cilësime të tjera:
  • I mobiluar dhe i investuar.
  • Kondicionim qëndror.
  • Parket.
  • Tualet Incaso.
  • Ndricim led.
  • Ndricim natyral.
  Për një vizitë në pronë na kontaktoni!
  AL35463

  Cel. : 0692210667

   
  WhatsApp


  Shkolla e Baletit, Busti Mihal Grameno - Tirane
  +355692656226 | [email protected]
Working...
X