Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.
  Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.
  Apartamenti ndodhet në Kompleksin Mangalem.
  Informacion mbi apartamentin:
  • Sipërfaqja: 74.5 m2.
  • Kati 8.
  • Ndërtim i ri.
  Organizimi:
  • Ambient ndenje.
  • Ambient gatimi.
  • Dhomë gjumi.
  • Tualet.
  • Ballkon.
  • Garderobë.
  Cilësime të tjera:
  • I mobiluar dhe I investuar.
  • Instalime elektrike dhe hidraulike të reja.
  • Dritare dopio xham.
  • Parket.
  • Orientim jug-Perëndim.
  Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

  Cel. : 0697015488

   
  WhatsApp


  Shkolla e Baletit, Busti Mihal Grameno - Tirane
  +355692656226 | [email protected]
Working...
X