Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament luksoz me qira 2+1 me post parkimi tek liqeni i thate
  Jepet me qira apartment 2+1+2 prane liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te mireadministruar ne katin e trete.

  Organizohet ne nje dhome ndenjeje se bashku me ambientin e kuzhines , 2 dhoma gjumi dy tualete dhe nje ballkon.

  Apartamenti eshte i sapo mobiluar me nje shije dhe finese te rafinuar nga marka te njohura, teper lukzoz per nje jetese mjafte komode.

  Ne cmimi perfshihet edhe nje post parkimi.

  Cmimi eshte bruto perfshire Tatimin ne Burim.

  Cel. : 0676805600

   
  WhatsApp  Rr. Siri Kodra, (Selvia) - Tirane
Working...
X