Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament 1+1, Rruga e Kavajës – Delijorgji (Ap4011594) 600 Euro
  Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Kompleksi “Deliorgji”, me sipërfaqe totale 60m² , organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit , dhome gjumi, tualete me aspirim dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit, jepet i mobiluar, i shtruar me pllaka dhe kondicioner.  Apartament 1+1, Rruga e Kavajës - Delijorgji (Ap4011594) - ISEA


  Jepet me qera Apartament 1+1, Rruga e Kavajës, Komplksi "Deliorgji", me sipërfaqe totale 60m² , organizohet në koridor hyres, salloni i ndenjes së bashku me këndin e gatimit , dhome gjumi, tualete me aspirim dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të banimit, jepet i mobiluar, i shtruar me...
  isea.al
  Homepage - ISEA  isea.al

  Cel. : 0682990995

   
  WhatsApp  Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj
  0682990092 0682990995
  [email protected]
Working...
X