Announcement

Collapse

Njoftim

Pershendetje Vizitore,

Nese njoftimi juaj nuk duhet te jet online , na kontaktoni me email me link e njoftimit ne [email protected].
See more
See less
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Apartament 3+1, Qendër – Rruga “Sulejman Pasha” (Ap403198) 550 Euro
  Jepet me qera Apartament 3+1, Qendër, Rruga “Sulejman Pasha”, sipërfaqja totale 105m², pallat ekzistues, kati 2. Organizohet në sallonin e ndenjes se bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndoshte ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te 1992 .  Apartament 3+1, Qendër - Rruga "Sulejman Pasha" (Ap403198) - ISEA


  Jepet me qera Apartament 3+1, Qendër, Rruga "Sulejman Pasha", sipërfaqja totale 105m², pallat ekzistues, kati 2. Organizohet në sallonin e ndenjes se bashku me këndin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkon. Apartamenti ndoshte ne katin e 2 te banimit te nje ndertese te 1992 .
  isea.al  Homepage - ISEA  isea.al

  Cel. : 0682990995

   
  WhatsApp  Rr. "Mine Peza", prane Viles Tafaj
  0682990092 0682990995
  [email protected]
Working...
X