Announcement

Collapse
No announcement yet.
X
 
 • Filter
 • Time
 • Show
Clear All
new posts

  Tirane, jepet me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 96 m² 700 Euro (Rruga Jordan Misja)
  Zona/Rruga : Rruga Jordan Misja

  Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit, Tirane


  Informacione mbi apartamentin:
  • Sipërfaqe e Apartamentit: 96 m2
  • Kati 5 banim


  Organizimi:
  • Sallon Ndenje Dhe Ambient Gatimi
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Ballkon


  Cilësime Të Tjera:
  • Ndërtim i ri.
  • Kondicioner në cdo ambient.
  •Arredimi në menyrë bashkëkohore.
  •Post parkimi e pershfire ne cmim
  • Zonë e aksesueshme dhe e preferuar për banim.


  Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë na kontaktoni!


  Cel. : 0696779927

   
  WhatsApp

  Cel. : 0696779927
Working...
X